Kolejna umowa współpracy z firmą Hans Künz GmbH

W kwietniu br. nasza Spółka podpisała kolejną już umowę współpracy z firmą Hans Künz GmbH, która będzie obowiązywać do końca 2020 r.

Zgodnie z tym porozumieniem nasza Spółka zwiększy dla naszego austriackiego kontrahenta, specjalizującego się w produkcji urządzeń dźwignicowych, rezerwacje rocznych mocy wytwórczych o 67 proc. w stosunku do roku 2016 r. Przewiduje się, że do 2020 roku obroty z firmą Hans Künz GmbH przekraczać będą kwotę 50 mln zł rocznie, przy założeniu struktury asortymentowej produkcji porównywalnej z obecną.

Warto zaznaczyć, że pierwszy kontrakt obie firmy zawarły w 1997 roku. Przez 20 lat trwania stosunków handlowych, nasza Spółka stała się największym kooperantem firmy Hans Künz GmbH. Nasz austriacki klient deklarując dalszą wolę współpracy, podkreśla wysoką ocenę naszych kompetencji. Zakres współpracy obejmuje przede wszystkim produkcje suwnic, mechanizmów jazdy i wciągarek dla suwnic kontenerowych i mostów przeładunkowych oraz produkcje wielkogabarytowych konstrukcji dla elektrowni wodnych.