Stanowisko pracy :

Kontroler jakości

Miejsce pracy :

FAMUR FAMAK S.A. Kluczbork

Opis stanowiska :

Famur Famak S.A. to zespół sześciuset pracowników posiadających najwyższe kwalifikacje w zakresie projektowania, produkcji i zarządzania. Stale poszukujemy elastycznych i wykwalifikowanych pracowników z różnych obszarów, którzy wraz z nami wytwarzać będą produkty najwyższej jakości dla krajowych i światowych kontrahentów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie do naszego zakładu w Kluczborku pracownika na stanowisko:

Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Kluczbork

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • kontrolowanie zgodności użytych do produkcji materiałów z dokumentacją techniczną,
  • kontrolowanie detali/konstrukcji w trakcie i po obróbce skrawaniem,
  • sporządzanie dokumentów odbiorowych,
  • kontrolowanie podzespołów do wysyłki,
  • wyrywkowa kontrola obróbki cieplnej oraz wystawianie dokumentów odbiorowych z tego procesu,
  • dokonywanie odbiorów jakościowych oraz weryfikowanie dokumentacji jakościowej u podwykonawców,
  • okresowa kontrola zawiesi,
  • edycja wykazów i korespondencji z klientami,
  • nadzór produkcji wykonania wg dokumentacji,
  • wyjazdy do klientów (pomiary geometryczne, ekspertyzy).

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • znajomość czytania rysunku technicznego,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy, dokładność i systematyczność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobywania cennych doświadczeń i rozwoju zawodowego u boku wysoko wykwalifikowanych specjalistów,
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, itp.).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famur Famak S.A. z siedzibą w Kluczborku przy ul. Fabrycznej 5 w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Famur Famak S.A. prosimy także o zaznaczenie klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famur Famak S.A. z siedzibą w Kluczborku przy ul. Fabrycznej 5 w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.” (opcjonalnie).