Miejsce pracy :

FAMUR FAMAK S.A. Kluczbork

Opis stanowiska :

Famur Famak to zespół sześciuset pracowników posiadających najwyższe kwalifikacje
w zakresie projektowania, produkcji i zarządzania. Stale poszukujemy elastycznych
i wykwalifikowanych pracowników z różnych obszarów, którzy wraz z nami wytwarzać będą produkty najwyższej jakości dla krajowych i światowych kontrahentów.

Obecnie dla naszego zakładu w Kluczborku poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku:

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ TRANSPORTOWYCH
Miejsce pracy: Kluczbork

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • montaż i serwis maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane uprawnienia E2,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność - praca wiąże się z wyjazdami delegacyjnymi na terenie Polski,
  • możliwość przyuczenia osób bez doświadczenia, po szkole zawodowej w zawodzie: mechanik, ślusarz, elektryk

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w systemie jednozmianowym od 06:00 do 14:00,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia u boku wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
FAMUR FAMAK S.A., ul. Fabryczna 5, Kluczbork

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famur Famak S.A. z siedzibą w Kluczborku przy ul. Fabrycznej 5 w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Famur Famak S.A. prosimy także o zaznaczenie klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famur Famak S.A. z siedzibą w Kluczborku przy ul. Fabrycznej 5 w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.” (opcjonalnie).